Hizmetlerimiz

CNC Ahşap İşleme

CNC ile MDF İşleme

MDF, sahip olduğu yüksek yoğunluk ve dayanıklılık ile günümüzde mobilya imalatında en çok tercih edilen hammaddedir. MDF’ye olan yüksek talep, aynı zamanda işlenmesi gereken ahşap ürünleri arasında da MDF’nin geniş bir yer tutması anlamına gelir. CNC ise MDF işlemesinde oldukça sık kullanılır. CNC’nin diğer hammaddeler üzerinde sahip olduğu avantajların tamamı, MDF için de geçerlidir. Özellikle hazır mobilya olarak adlandırılan ve demonte olarak satışa sunulan mobilya çeşitlerinin üretilmesinde CNC’ye oldukça sık yer verilir. Çünkü bu tür ürünlerde hata oranının son derece düşük olması beklenir. CNC ise bilgisayar kontrolü sayesinde hızlı ve hatasız kesimler için idealdir.

Kesim Ebatlama

Kesim Ebatlama

Endüstriyel Kesim ve Ebatlama Avantajları

  • Özellikle büyük projelerde kesim ve ebatlama işlemleri büyük bir iş gücü gerektirir. Bu işlemlerin bilgisayar destekli makineler ile yapılması, zamandan ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlar.
  • Endüstriyel kesim ve ebatlama ile hem MDF hem de Sunta paneller çok daha düşük fire ile işlenebilir.
  • Kesim ve ebatlama işlemlerinde bilgisayar destekli makinelerin kullanılması ile hata payı sıfıra indirilir. Bu da üretim süreci için son derece önemlidir.
PVC Kenar Bantlama

PVC Kenar Bantlama

PVC Kenar Bantlama Avantajları

PVC, sahip olduğu birçok avantajlar nedeniyle endüstriyel alanda oldukça sık tercih edilir. Mobilya ve dekorasyon alanında da oldukça geniş bir yere sahip olan PVC, yüzey kaplamanın yanında kenar bantlama işlemi için de oldukça avantajlıdır.

PVC bantlama işleminin yapılmasında özel endüstriyel makineler kullanılır. Bu makineler tam otomatik olmakla birlikte PVC bandın tam olarak yapışması için gerekli olan ısıyı ve basıncı sağlarlar. Bu da PVC bandın uzun yıllar boyunca sağlamlığını korumasına yardımcı olur.

ARKUT. Profesyonel Hizmetin Keyfini Çıkarın!

0
Renk Seçeneği
0
Ürün Çeşidi
$0
Farklı Hizmet
0
Ülkeye İhracat
Menü
× Whatsapp